lutego 10, 2020

Kartka z okazji 80 urodzin Babci/ Birthday card for Grandma

Witajcie! Ja również miałam przyjemność pociąć nowe i pachnące jeszcze drukarnią papiery 13arts. Na początek wybrałam bardzo romantyczną i kobiecą kolekcję Rosalie. Wykonałam kartkę i torebkę na drobny upominek dla Babci mojego męża z okazji Jubileuszu 80 urodzin. Chciałam zrobić dla niej coś wyjątkowego, mam nadzieję, że mi się udało.

Welcome! I also had the pleasure of cutting the new collections from 13arts. For start I chose very romantic and feminine Rosalie collection. I made a card and a small gift bag for my husband's grandmother on the occasion of her 80th birthday. I wanted to do something special for her, I hope I succeeded.Czy Wy również czekaliście na napisy do kartek w języku polskim? Już nie musicie dłużej czekać, ponieważ właśnie zapełniły sklepowe półki.

Have you also been waiting for the new words for cardmaking? You don't have to wait any longer because the shelves have just filled up with those.


Po raz pierwszy w sprzedaży dostępne są papiery w formacie A6 - pokochałam je od pierwszego wejrzenia! Są to bloczki składające się z 24 jednostronnych papierów, wewnątrz wzory różnią się zupełnie od tych, które znajdziecie na papierach 30 x 30 cm i 15 x 15 cm. Do ozdobienia torebki wykorzystałam właśnie motywy z bloczku A6.

For the first time, A6 format papers are available for sale - I loved them at first sight! These are blocks includes of 24 one-sided papers, inside the patterns are completely different from those found on 12x12 and 6x6 papers. I used the motifs from the A6 block to decorate the bag.


Mam nadzieję, że nieco Was zainspirowałam do sięgnięcia po tą wspaniałą kolekcję. Jeśli jeszcze nie zaglądaliście do sklepu to zróbcie to koniecznie, czekają na Was wspaniałe nowości!

I hope that I have inspired you a little to reach for this wonderful collection. If you have not yet visited the store, do it necessarily, great products are waiting for you!


Wykorzystałam: / I used:


Ściskam! / Hugs!1 komentarz:

  1. Pewnie, że się udało, komplet jest przepiękny, bardzo wyjątkowy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger