kwietnia 25, 2018

LO z akwarelowym tłem/ LO with watercolor background

Jestem totalnie zakochana w nowych akwarelach 13arts! Tak bardzo przypadły mi do gustu, że nawet rozpoczęłam nieśmiałe próby malowania nimi :) Na moim Instagramie znajdziecie nawet próbkę tego co zmalowałam. Ale wracając do tematu, akwareli w pudełku jest 16 pięknych, intensywnie napigmentowanych kolorów, które fantastycznie się z sobą mieszają. 

I am totally in love with the new 13arts watercolors! I liked them so much that I even started shy attempts to paint with them :) On my Instagram you will even find a sample of what I've painted. But back to the topic, the watercolor box contain 16 beautiful, intensely pigmented colors which are fantastically mixing together.


Na inspirację z wykorzystaniem akwareli przygotowałam layout ze zdjęciem z wyprawy na Snowdon. By uzyskać efekt akwarelowego tła wystarczy zabezpieczyć papier warstwą przezroczystego gesso i możemy zaczynać malowanie i chlapanie. Dodatkowo gesso pozwala nam na usunięcie niechcianych plam/chlapnięć. 

For inspiration with watercolors I created a layout with a photo from the Snowdon expedition. To make the effect of a watercolor background, you have to protect the paper with a layer of clear t gesso and we you can start painting and splashing. In addition, gesso allows us to remove unwanted spots / splashes.
Wykorzystałam: / I used:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger