lutego 04, 2018

LO ze ślubnym zdjęciem

Na blogu Retro Kraft Shop ruszyło właśnie wyzwanie, do którego miałam przyjemność wykonać inspirację. Wyzwanie polega na wykorzystaniu w pracy maski, stempla oraz na użyciu ulubionego koloru. Gdy poznałam wytyczne wyzwania Magdy, od początku wiedziałam, że zrobię LO. I tak wybrałam zdjęcie z naszej sesji plenerowej i ubrałam go w cukierkowe kolory, przełamane nutą czerni. Mój ulubiony kolor to miętowy i wszelkie turkusy, więc zdecydowałam się na połączenie ich z różem. 


A mówią, że szewc bez butów chodzi, prawda? Coś w tym jest, bo nie posiadam ani jednego skończonego albumu ze zdjęciami mojego autorstwa. Mam jeden nieskończony ;) Za kilka dni minie pół roku jak ślubowaliśmy sobie miłość, a ja dopiero teraz wydrukowałam fotki żeby zrobić tą pracę. Reszta zdjęć czeka na zmiłowanie :) Przydałby się jakiś porządny kopniak, by się za to zabrać! Album ambitnie również mam w planach...


W owalnej ramce z foremki umieściłam odbitkę stempla Kaisercraft z piękną sentencją i umieściłam ją na ażurowej serwetce.


Poznajecie te skrzydełka? To oczywiście Mechanicals od Primy, pomalowałam je białym gesso, a następnie spryskałam mgiełką od Lindy's, ponieważ bardzo lubię gdy wszystkie elementy są spójne kolorystycznie. Natomiast w ramce Pentartu umieściłam spersonalizowane drewniane serduszko z datą ślubu i naszymi inicjałami, aby napisy były bardziej widoczne, wypełniłam je woskiem w kolorze Turquoise Satin. Serduszka zamówiłam na eBay'u i zdobiły nasze zaproszenia ślubne, kilka mi zostało więc będę je wykorzystywała do naszych ślubnych albumów/LO.Teraz kolej na Was! Po więcej szczegółów odnośnie wyzwania odsyłam Was na bloga Retro Kraft Shop.
Ściskam!

1 komentarz:

  1. Śliczny jest, te kolory takie urocze :)
    Pół roku, to nie tak źle. Ja dopiero wydrukowałam sobie zdjęcia z noworodkowej sesji syna kuzynki, który w tym roku skończy trzy lata ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger