stycznia 30, 2018

Kosmos i gwiezdny tag - prace z Retro KITu "Good Night"

Dzisiaj mam dla Was dwa projekty wykonane z Retro KITu "Good Night".
Pierwszy z nich to czarna plexi, na której namalowałam kosmiczne tło. W celu zmatowienia błyszczącej powierzchni płytki, nałożyłam palcem wosk Satin Turquosie. Do namalowania galaktyki użyłam masy miskowej, pasty snow tex i farby akrylowej - błękit kobaltowy.


Zobaczcie jaką cudną teksturę uzyskałam dzięki masie mikowej, wygląda niczym galaktyczny pył :)


Na kawałku gazy umieściłam dwie naklejki, księżycową zawieszkę i kawałek gwiazdek na żyłce. Do wykonania gwiazdek z szablonu wykorzystałam pasty snow tex. Białe chlapania zrobiłam przy użyciu mgiełki Frozen Jack Frost. Jeśli macie ochotę wykonać własną galaktykę, to pomocne w tworzeniu mogą być grafiki, które znajdziecie w internecie.
Druga praca, którą chciałabym Wam pokazać to tag. W grupie facebookowej grupie Retro KIT zamieściłam krótki tutorial krok po kroku jak wykonać warstwowe tło z piórkami.Przypominam Wam o moim newsletterze, dzięki któremu nie umknie Wam żaden post. W ramach podziękowania przygotowałam dla Was zestaw 20 darmowych grafik z domeny publicznej w kategorii podróże/środki transportu, które możecie dowolnie wykorzystywać i przerabiać, również w celach komercyjnych. Po wejściu na bloga wyskoczy Wam okienko, w którym wpisujecie swoje imię i adres e-mail. Okno newslettera umieściłam również na górze w pasku bocznym. Po wpisaniu danych, otrzymacie e-mail, w którym znajdziecie instrukcję gdzie pobrać grafiki.


Zapisz się i odbierz bezpłatne grafikiŚciskam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger