października 21, 2017

Retro KIT Boudoir - Jutowa Sakiewka

Witajcie!
Przybywam dzisiaj do Was z moją pierwszą pracą z Retro KIT-a "Boudoir". Niestety KIT wyprzedał się jak ciepłe bułeczki i nie jest już dostępny w sprzedaży. Ale dobra wiadomość jest taka, że w sklepie znajdziecie dwie zakładki: Retro KIT Plus z produktami, które wchodziły w skład KIT-u oraz Retro KIT Bonus to kategoria z elementami współgrającymi tematycznie i kolorystycznie z tematem aktualnego KIT-a. Dzięki temu własnoręcznie będziecie mogli skomponować sobie własny KIT :) 
A teraz pora na moją inspirację :) W pudełku z KIT-em znajdował się woreczek wypełniony skarbami i to właśnie ten woreczek posłużył mi jako baza. 


Zrobiłam warstwowe tło używjąc skrawków koronek, papieru nutowego oraz paseczków z kory. Wyszystkie elementy postarzyłam używając mocnej kawy.Podczas pracy nad woreczkiem dowiedziałam się, że uwielbiam korę! Zobaczie jak ciekawie wygląda wkomponowana w tło.

W ramce postarzonej proszkami Primy i kawą umieściłam buteleczkę z brokatem. Ramkę oplotłam gałązką z doklejonym chrobotkiem. Czy wiecie, że gdy do kawy dodacie jedynie odrobiny wody, będziecie mogli postarzyć nawet szklaną buteleczkę?


Woreczek wykonałam używając tylko i wyłącznie elementów z KIT-a "Boudoir"


Pozdrawiam serdecznie!

2 komentarze:

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger