października 16, 2011

Post miszmaszowy :)


Ostatnio nie miałam czasu na naukę kaligrafii, ale przed powrotem do Lublina wykonałam napis Love, mazakami z serii metallic colours, dzięki którym można uzyskać świetny efekt na ciemnym papierze.
Słowo "Love" jest jedynym słowem, które "potrafię" napisać ;) 
Wykorzystałam do tego mazaki widoczne na zdjęciu poniżej:


A tak wygląda gotowa kartka:
Kartka jest prosta, powstała szybko i bardzo przyjemnie się nad nią pracowało. Fioletowe serduszka wycięłam z papieru i pomalowałam pisakiem ZIG Painty. Jest to mazak na bazie farby olejnej, dlatego można nim pisać po niemal każdej powierzchni: plastiku, szkle, metalu, drewnie itp. W przyszłości muszę go sprawdzić na innym podłożu :)

Wczoraj odbyło się nasze lubelskie spotkanie scrapująco-kartkujących i świetnie się bawiłam. Naładowałam się twórczo bo w lubelskim sama zdolne babeczki, a ja mogłam obserwować jak tworzą :) Zorganizowałyśmy zabawę, która polegała na przygotowaniu zestawu do wykonania kartki. Następnie odbyło się losowanie. Ja wylosowałam Immacolę, a mój zestaw powędrował do Agasi. Przyznam, że zestaw Pauliny przysporzył mi nieco kłopotów ;) Trudność polegała na tym, że otrzymałam papiery wakacyjne, jeden świąteczny i do tego kwiaty. W efekcie powstała kartka... w jesiennych barwach ;) Razem za Agasi męczyłyśmy się niemal do samego końca :) Na zakończenie informacja o słodkim rozdawnictwie w Lemonade :) Do wygrania papiery i stempelki, czyli to co łasuchy lubią najbardziej. Może szczęście uśmiechnie się tym razem do biednej studentki? ;)


Pozdrawiam serdecznie!

4 komentarze:

  1. Muszę Ci powiedzieć, że po Twojej karteczce wcale nie widać tych męczarni:) jest śliczna, taka cieplutka, właśnie jak złota jesień. Zgłoś ją na jakieś wyzwanie jesienne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Obie karteczki są śliczne! Po spotkaniowej naprawdę nie widać żadnych mąk twórczych ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pięknie dobrałaś kolorki, masz oko do barw. Wybrnęłaś z zadania po mistrzowsku. Czy te pisaki występują w białym kolorze i czy np można nimi pomalować stempel? Bo już wypróbowałam trzy białe tusze i są do kitu, nie kryją.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger