września 30, 2011

Duży format


Jak wspominałam poprzednim razem zostałam projektantką firmy Kuretake. Ponieważ jakiś czas temu dotarła do mnie przesyłka z markerami mogłam troszkę z nimi popracować. Różnorodność produktów jest tak wielka, że na początku ciężko mi było odróżnić, który mazak służy do czego. Teraz kiedy je rozgryzłam uważam, że są świetne :)


Na pierwszy ogień poszły mazaki do kaligrafii, dzięki którym można wyczarować cuda. Poniżej możecie obejrzeć filmik z Youtube z użyciem markerów Zig Calligraphy, w których jestem absolutnie zakochana:


Bardzo chciałabym nauczyć się tej sztuki. Próbowałam, ale jest to dużo trudniejsze niż myślałam ;) Dużo ćwiczyłam, niestety nic z tego nie nadaje się do upublicznienia :D Więcej filmików znajdziecie TUTAJ.

A teraz próbka moich poczynań :) Zbliża się Dzień Nauczyciela dlatego otrzymałam zamówienie na kartkę dla wychowawczyni w formacie A4. Duży format był konieczny, ponieważ pierwszoklasiści mają złożyć wewnątrz niej własnoręczne podpisy z odbiciem swoich rączek :) 
Do wykonania napisu wykorzystałam mazaki ZIG Calligraphy w kolorach Antique burgundy i Salmon. Ponieważ nie potrafię jeszcze nimi pisać, napis wykonałam wąską końcówką. Nie wyszło mi to perfekcyjnie, ale mogę zapewnić, że się starałam :)

W niedzielę wracam do Lublina :) Mam nadzieję, że znajdę chwilkę by naskrobać coś w najbliższym czasie ;)

4 komentarze:

 1. Absolutna czarna magia dla mnie, takie mazaki ;)
  Karteczka wygląda świetnie, napis ją pięknie dopełnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale niesamowite!!!

  Zdążyłam poznać Twoje dążenie do perfekcji. Zapewniam Cię, że napisałaś bardzo starannie i naprawdę pięknie!

  Czekam na dalsze efekty!

  Pozdrawiam, Jagodzinka.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna kartka :)

  ale mazaków O_O :D

  OdpowiedzUsuń
 4. I'm glad the pens arrived ok! Love what you've done so far, I'll share your post on the ZIG blog next week :)
  Buffy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger