czerwca 05, 2010

Podsumowanie i wyniki CANDY
Wyniki już są! :) Ale zanim je ogłoszę, kilka słów podsumowujących. Zakładając bloga, nie myślałam, że tak mnie wciągnie życie blogowe. Odwiedzanie Waszych kreatywnych blogów sprawia mi dużo frajdy :) Ale i cieszy mnie fakt, że i do mnie czasem ktoś zagląda. Od momentu założenia bloga, to jest od 17 października 2009 moją stronkę odwiedzono 4512 razy :) Licznik Obserwatorów przekroczył 50 osób, co mnie niezmiernie cieszy. Dlatego mam nadzieję, że osoby, które przy okazji udziału w candy, zdecydowały się dodać mnie do listy obserwowanych, będą mnie jeszcze odwiedzać, także w innych okolicznościach :)
Wracając do wyników, na początek chciałabym Wam wszystkim podziękować, za tak liczny udział! Na prawdę nie spodziewałam się aż takiego zainteresowania moimi słodyczkami :) Do udziału w losowaniu chętnych było 90 osób. Choć komentarzy było 93, to wyjaśniam, że odliczyłam podwójne posty i Agatę, która usunęła swój komentarz. Tak jak obiecywałam nagrody będą 3, jedna główna i dwie nagrody pocieszenia. Co tu będę dużo gadać, całe losowanie obficie udokumentowałam, natomiast losującym był mój Łukasz :)

Lista chętnych osób :)

Losowanie


III. miejsce - Dorota, która zapisała się jako 80-ta
(nagroda pocieszenia w postaci 25 serwetek)

II. miejsce zajęła G-a z numerem 57
(nagroda pocieszenia w postaci 25 serwetek)


And the winner is... Jasnobłękitna z numerkiem 5 :)
(nagroda główna w postaci 50 serwetek i różnych przydasi)

Zwyciężczyniom serdecznie gratuluję i proszę o kontakt :)

Korzystając z tej okazji zapraszam na kolejne Candy, tym razem rocznicowe. Ogłoszę je dopiero 17 października i jeszcze nie wiem jakie będą nagrody, ale już teraz wszystkich serdecznie zapraszam :))

9 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyniom :) Galaxio ja już zapisuję się na drugie candy;) a na pewno odwiedzać cię będę często bo jesteś strasznie interesującą i kreatywną twórczynią, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zazdroszczę. A pomysł i wykonanie szkatułki z poprzedniego posta są super. Jeszcze żadna mi się aż tak nie podobała. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję dziewczyny :) Chciałam jeszcze dodać, że szkatułka poniżej jest przecudna. Świetne wykonanie. Jestem pełna podziwu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się cieszę z wygranej! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluje dziewczyny takie cukierasy!!!Dzięki za zabawę!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęściarom gratuluję wygranych :)
  Pozdrawiam właścicielkę bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger