grudnia 10, 2020

Zimowy blejtram/ Winter Canvas

Witajcie! Czy Wasze pracownie również skrzą się od brokatu? Jeśli tak, to znaczy, że świąteczne przygotowania są w toku, a do Świąt zostało naprawdę niewiele czasu. W mojej pracowni powstała zimowa inspiracja na okrągłym podobraziu z wykorzystaniem papierów, które do świątecznych nie należą. Połączyłam w sumie papiery z trzech kolekcji. 

Hello! Are your craftrooms also sparkling with glitter? If so, it means that Christmas preparations are underway and there is really little time left until Christmas. In my studio, winter inspiration was created on a circular canvas with the use of papers that do not belong to Christmas collections. I combined a total of papers from three collections.


Drzwi, które są centralnym punktem mojej pracy wycięłam z kolekcji Bella i podkleiłam na tekturze. Czyż nie są niesamowite? Na drzwiach umieściłam mini wianek i kokardę z zestawu Dreamland Ephemera.

The door, which is the focal point of my work, was cut out of the Bell collection and glued onto the cardboard. Aren't they amazing? On the door I put a mini wreath and a bow from the Dreamland Ephemera set.


Ten projekt jest bardzo prosty w wykonaniu i mam nadzieję, że zainspiruje Was do stworzenia własnych zimowych dekoracji. 

This design is very simple to make and I hope it will inspire you to create your own winter decorations.


Wykorzystałam: / I used:


Ściskam! / Hugs!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger