lipca 22, 2020

Urodzinowy komplet - Album i Kartka

Hej, witajcie wakacyjnie! Chciałabym Wam pokazać komplet, który wykonałam dla bliskiej osoby z okazji urodzin. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię wręczać takie własnoręcznie wykonane prezenty.

Hey, hello! I would like to show you a set that I made for a loved one for her birthday. I don't know about you, but I really like to give such hand-made gifts.


Jako pierwsza powstała kartka i to właśnie ona podsunęła mi pomysł na kolorystykę zestawu. Do wykonania tła i paska łączącego papiery na albumie wykorzystałam akwarele. Tym razem sięgnęłam po zestaw mini "Down Under", w którego składzie znajdziecie przepiękne kolory ziemi - żółcie, brązy, czy szarości. Przyznam szczerze, że ta paleta totalnie skradła moje serce!

The first I created a card and it gave me an idea of the color of the set. I used watercolors to make the background and the strip connecting the papers on the album. This time I used the "Down Under" mini set, which includes beautiful earth colors - yellow, brown or grays. I honestly admit that this palette totally stole my heart! Wykorzystałam: / I used:


Ściskam! / Hugs!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger