sierpnia 06, 2018

Blejtram "Ogród motyla"/ Canvas "Butterfly Garden"

Zapewne widzieliście już fantastyczne nowości od 13arts, ja miałam już okazję troszkę z nimi popracować. Na początek sięgnęłam po kolekcję "Aqua Flora", która jest piękna i niezwykle romantyczna. Mam już również swoich faworytów wśród szablonów. W tym projekcie wykorzystałam dwa z nich "Round with butterfly" i "Rose Field Text". Przez szablon nałożyłam pastę strukturalną zabarwioną Shiny Powder w kolorze Green Blue, jest to mój ulubiony i szybki sposób na kolorową pastę.

You probably have seen fantastic new products from 13arts, I already had the opportunity to work with them a bit. For a start, I played with the "Aqua Flora" collection, which is beautiful and extremely romantic. I already have my favorites among the stencils too. In this project, I used two of them "Round with butterfly" and "Rose Field Text". Through the stencil I applied a structural paste dyed with Shiny Powder in Green Blue color, it is my favorite and quick way to color the paste.


Kiedy pasta wyschła, spryskałam tło mgiełkami, ale ostrożnie, tak by nie zabarwić na nowo pasty. Dzięki temu moje strukturalne tło jest wielokolorowe. Ten efekt tak bardzo mnie zachwycił, że postanowiłam nie dodawać zbyt wiele dodatków. W centrum umieściłam motyl wyciętego z transparentnej folii, dzięki temu, tło pozostało niezakryte. Kwiaty wycięte z arkusza z kolekcji "Aqua Flora" nakleiłam na kosteczkach dysansowych.

When the paste dried, I sprayed the background with mists, but carefully, so as not to color the paste again. Thanks to this, my structural background is multicolored. This effect delighted me so much that I decided not to add too much embellishments. In the center I placed a butterfly cut out of transparent foil, thanks to this the background remained uncovered. The flowers cut from the sheet from the "Aqua Flora" collection I applied on the 3D foams.


Wykorzystałam:/ I used:

Ściskam! / Hugs!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger