grudnia 15, 2017

Kartka na zimowy ślub

Witajcie!
Jak Wasze przygotowania do Świąt? Sprzątacie domy na błysk, czy raczej odpuszczacie na rzec przyjemniejszych zadań np. pieczenia pierniczków? My z Ł. robiliśmy pierniki w zeszłym tygodniu, teraz leżakują i czekają na lukrowanie. Do tej pory nigdy nie robiliśmy własnoręcznych pierników, ale muszę przyznać, że bawiliśmy się świetnie :) Jak znajdziemy jeszcze chwilę to upieczemy więcej! :)

Hello!
How are your preparations for Christmas? Are you cleaning houses for a flash, or are you just letting go of the more pleasant tasks, such as baking gingerbreads? We with Ł. made gingerbreads last week, now they are waiting for icing. So far, we've never made homemade gingerbreads, but I must admit we had a great time :) We'll bake more if we find another moment! :)

Dzisiaj mam dla Was kartkę ślubną w pudełku. Zostałam poproszona przez Teściową o zrobienie kartki na ślub cywilny. Mamy grudzień więc postanowiłam wykonać kartkę w zimowym klimacie.

Today I have for you a wedding card in a box. I was asked by my mother-in-law to make a card for a civil wedding. We're in December, so I decided to make a card in the winter style.








Kartki nie są moją ulubioną formą, jednak ślubne uwielbiam robić i w trakcie pracy nad nimi lubię myśleć o osobach, które je otrzymają. Bardzo się cieszę gdy obdarowani doceniają ilość włożonego w nie serca i gdy umieszczają je na honorowych miejscach w swoich domach. Jest to dla mnie niezwykle cenne. W dniu naszego ślubu otrzymaliśmy kilka własnoręcznie wykonanych kartek i te doceniliśmy najbardziej. A Wy lubicie otrzymywać własnoręcznie wykonywane kartki? A może wolicie nimi obdarowywać bliskich? :)

Cards are not my favorite form, but I love to do wedding cards and when I work on them, I like to think about people who will receive them. I am very happy when the recipients appreciate the amount of heart inserted in them and when they place them on the honorary places in their homes. This is extremely valuable to me. On the day of our wedding, we received several hand-made cards and we appreciated them the most. Do you like to receive hand-made cards? Or do you prefer to give them to the loved ones? :)

Miłego weekendu Wam życzę!
Have a nice weekend!

2 komentarze:

 1. Piękna jest, te kolory takie cudne :)
  U mnie przygotowania do Świąt to na razie głównie sprzątanie, na szczęście z mamą na pół, więc szybko poszło. A jeśli chodzi o gotowanie, to większość potraw zamówiłyśmy, zostały do zrobienia tylko zupy i ryba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Asia! :) Mi mam nadzieję pomoże Mąż. A jeszcze wymyśliłam sobie, że zrobię pierogi na Wigilię :) Choć w życiu nie robiłam pierogów, mam nadzieję, że będą jadalne! ;)

   Usuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger