lipca 10, 2015

Świąteczne trio

Witam wszystkich serdecznie!
Nadeszła pora by zaprezentować Wam moją pierwszą inspirację dla IndigoBlu. Tak jak moje koleżanki z DT pracowałam z najnowszymi stemplami - Clearly IndigoBlu. To seria polimerowych, przezroczystych stempli, idealnie nadających się do używania ich z produktami flagowymi IB -  FlitterGlu and MegaFlake (uwielbiam!)Każdy z zestawów składa się z dwóch stempli, jeden z rysunków ma wyraźny kontur, drugi natomiast jest jakby naszkicowany. Oczywiście tematyka jest bożonarodzeniowa :) Tak, tak już w lipcu zaczynamy świąteczne szaleństwo ;) Tutaj mam prawie jesień...pada i pada, więc zima tuż, tuż... ;)
Po raz pierwszy zmierzyłam się z ATC (karta o wymiarach  8,9 cm x 6,4 cm), przyznam szczerze, że obawiałam się czy poradzę sobie z tak małą formą. Jednak było to ciekawe doświadczenie, a efekt mnie zadowala.

Zrobiłam kolorowy tryptyk. Zaczęłam od pomalowania tła... używając opuszków palców, zamiast pędzla ;) Moje odbitki pomalowałam Distressami. Następnie przy użyciu FlitterGlu, czyli kleju odbiłam stemple ze szkicem i posypałam płatkami MegaFlake. Dzięki temu uzyskałam fajny, błyszczący i trudny do sfotografowania efekt. Brzegi moich kart również pokryłam klejem i srebrnymi płatkami.I jak Wam się podoba takie kolorowe, świąteczne trio? :)
Życzę Wam wspaniałego weekendu!


Wykorzystane produkty:
Indigoblu English Cottage Artist's Acrylic Paint 
Indigoblu English Cottage Artist's Acrylic Paint Sleeping Beauty 
Rugged Edge A5 Rubber Stamp 
Itsy Bitsy Backgrounds Rubber Stamp
Triple Bauble Clear Stamps 
Big Holly Clear Stamps 
Triple Parcel Clear Stamps
FlitterGlu Kit in Box With Flake  

2 komentarze:

  1. Monika, gorgeous cards! And yes, it is so difficult to take perfect pictures and show all the sparkling beauty of megaflakes, but in real life, I know, the effect is amazing. Hugs, Ksenija

    OdpowiedzUsuń
  2. Great to see how you created the backgrounds to your fabulous ATC's! And yes, we can see that sparkle! Jenny x

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger