marca 12, 2014

Recyklingowy organizer


Witam Was!
Czy Wy też macie problem z organizacją przestrzeni, w której tworzycie? Ja niestety MAM i dlatego postanowiłam zrobić organizer na biurko z recyklingowych elementów, wykorzystałam m.in. rolki po taśmie dwustronnej, pudełka po perfumach itp. Do ozdobienia go użyłam papierów z najnowszej kolekcji Studio 75 - Craftlove, ale też starego zeszytu nutowego, zużytego pędzla, puzzli, zepsutych nożyczek, przepalonej żarówki samochodowej, klocka domino czy kawałków koronki i sznurka ;-)
Od ponad roku zbierałam odpowiednie pudełeczka, ale oczywiście nie mogłam zabrać do roboty, bo jak wiecie szewc bez butów chodzi... Ostatecznie zmobilizowały mnie organizery, które ostatnio oglądałam na blogach dziewczyn. Ale inspirację zaczerpnęłam ze zdjęcia znalezionego w sieci.
Mobilizująco podziałało również wyzwanie w Scrap Shop "Coś dla siebie", na które zgłaszam mój organizer.
Nożyczki, puzzle, domino i inne elementy pokryłam gesso 13 arts - białym, a następnie czarnym i potuszowałam.
Całość przybrudziłam i pochlapałam czarnym gesso.Tak wygląda wypełniony moimi narzędzami:

A tak wyglądał zanim zaczęłam pracę:Pozdrawiam ciepło!
8 komentarzy:

 1. Fantastyczny :) naprawdę świetny pomysł. Mógłby wejść do masowej produkcji każdemu by się taki przydał a juz na pewno mi :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny jest,już od dawna się do czegoś takiego przymierzam,ale nie mogę się zebrać,ale jak patrzę na to cudo,to się chyba zmobilizuję,kolory i faktura są zachwycające

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny. I bardzo praktyczny :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, no super! Nie dość, że piękny, to jeszcze praktyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny, moje ulubione kolory.

  OdpowiedzUsuń
 6. OMG. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Mega, mega, mega :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Organizer rewelacyjny. Kolory, technika, pomysł- oryginalny i gustowny. Bardzo mi się podoba. Ja zrobiłam sobie pudełko na papiery wykorzystując pudelko po Big shot- tapetę na dno, papier do scrapków- oklejanie pudła, taśmę bawełnianą i kwiat piankowy do dekoracji. Niestety pudełko rozeszło się-nie wytrzymuje ciężaru mimo wzmocnienia i taśma szeroka bawełniana nie trzyma mi się na taśmę dwustronną- odpada. Chyba muszę zrobić drewniane.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczna praca! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrap Shop!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger