grudnia 19, 2012

Prezenty od Mikołaja


W poprzednim poście obiecałam, że pokażę co otrzymałam od Cygi w ramach naszej lubelskiej wymiany mikołajkowej. Ale najpierw zaprezentuję coś co ja wykonałam dla AgaSiMój podarunek składał się z małej szkatułki, kartki i własnoręcznie ozdobionej torebki.Ja natomiast zostałam obdarowana przez Cygę fantastycznymi pudełkami na pędzle i mazaki, gdyż taka właśnie była moja prośba :) Innym życzeniem był obrazek z motywującym cytatem. Jak widać Agnieszka połączyła obie prośby i powstał mój wymarzony prezent! Dodatkowo dostałam pyszną i pięknie zapakowaną czekoladkę - mojego ukochanego Nussbeissera. Nie zabrakło również kartki - w kształcie taga.Aguś jeszcze raz pięknie Ci dziękuję za te śliczności! :)

4 komentarze:

 1. Prezent dla AgaSi świetny, podziwiałam osobiście.
  Cieszę się, że ten ode mnie podoba Ci się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty! I te wykonane przez Ciebie, i te Tobie podarowane. Jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem, wciąż zadziwia mnie to, co dzięki Tobie ukazuje się moim oczom :)
  Spokojnych i radosnych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Cyga, Ludka dziękuję Wam za odwiedziny :)

  Angeliko, miło czytać takie słowa! Zwłaszcza, że widziałaś już tyle moich prac :) Tobie również życzę rodzinnych i ciepłych Świąt! :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger