lipca 07, 2012

Księga gości weselnych


W czerwcu byłam na ślubie Gosi - mojej koleżanki z roku i Kamila. Jako, że byłam zaproszona również na wieczór panieński, postanowiłam samodzielnie zrobić prezent. Zdecydowałam się wykonać po raz pierwszy księgę gości weselnych. I tutaj podziękowania należą się Dexterowej, która użyczyła mi bindownicy. Dziękuję Basiu! :)

Trochę to wszystko trwało, ale się udało. Księga ma nieco zmniejszony format A4, zawiera oprócz dwóch stron wprowadzających, 36 stemplowanych kart. Niecierpliwych ostrzegam, że zdjęć jest sporo ;)


Do odstemplowania i pokolorowania stempli wykorzystałam niebieski mazak ZIG Writer oraz granatowy Fine & Chisel.
 Księga jest jednocześnie moim projektanckim projektem na nadchodzące wyzwanie Kuretake: "Wedding". Wyzwanie zostanie ogłoszone pod koniec lipca i nie omieszkam Was o tym poinformować. W tej chwili trwa wyzwanie "Going for Gold" nawiązujące do zbliżających się letnich igrzysk olimpijskich. Swoje prace można zgłaszać do 16 lipca.


Girlandę z kwiatów, jeśli można tak to nazwać wykonałam bez klejenia, wszystkie kwiaty połączyłam splatając ze sobą druciki. Zabieg ten miał zapobiec odpadnięciu bądź przesunięciu któregoś z nich.

Stempelek różany odbiłam 288 razy :P

Obiecałam sobie, że napiszę króciutką relację z warszawskiego zlotu, ale nie wiem czy przez te upały dam radę ;P Nawet do napisania tego posta długo się zbierałam i wymagało to ode mnie nie lada samozaparcia :) W dodatku mój internet domowy nie sprzyja blogowaniu. Może po weekendzie się uda...

Toby było na tyle dzisiaj :) Tym, którzy dotrwali do samego końca serdecznie dziękuję!
Miłego weekendu :)

6 komentarzy:

 1. Piękna księga....i podziwiam za te stempelki mi by chyba ręka odpadła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutnie piękna... Szkoda, że rok temu nie miałam takiej na swoim ślubie. A girlanda kwiatowa to arcydzieło! Może kiedyś pokażesz krok po kroku, jak taką stworzyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo romantyczna, z różą w roli głównej

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo elegancka! Widać, że włożyłaś w nią dużo pracy i serca :) Kompozycja kwiatowa przepiękna!!
  O widzisz, wiszę Ci te dwa zdjęcia ze zlotu, już wysyłam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest prześliczna i cała moja :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będzie wspaniałą pamiątką. Wszystkim gościom bardzo się podobała :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger