lipca 05, 2011

Powiew lata


Fot. Łukasz :-)

Wreszcie mam WAKACJE! :)
28 czerwca obroniłam swoją pracę i uzyskałam tytuł licencjata :)
W związku z obroną, powrotem w rodzinne strony i brakiem dostępu do Internetu, mam straszne zaległości jeśli chodzi o prezentację moich prac... i odwiedzanie Waszych blogów. Ale obiecuję poprawę :)
Dziś pokażę dwie bardzo letnie prace, bo z motylami :)
Będą to kartka i zakładka.
Najpierw kartka o nietypowym kształcie. Nie mam maszynki więc musiałam posłużyć się szablonem. Nie jestem w tym dobra, bo jak zacznę wyrównywać kartkę nożyczkami to efekty są zazwyczaj dość nieudolne :) Ale tym razem wyszło całkiem fajnie i pewnie nie raz skorzystam z przygotowanego szablonu. 
Do zrobienia tej kartki wykorzystałam UHK-owe papiery z mojej ulubionej kolekcji Sklepy cynamonowe. Motylek i ćwieki ze Scrap.com.pl 

Pewnie już zauważyliście, że motyle często pojawiają się na moich pracach :) Dla koleżanki z roku zrobiłam zakładkę, również w motylki :)


 Zakładka ozdobiona jest obustronnie, użyłam stemple z Lemonade i ze scrap.com.pl. Papier to Radość lata z Galerii papieru.

Nie wiem jak Wy ale ja z wytęsknieniem czekam na SŁOŃCE! Jak mieszkałam w mieście upały mi przeszkadzały. Ale teraz po powrocie na wieś z wielką chęcią powygrzewałabym się słoneczku ;)

5 komentarzy:

 1. Zakładka cudna! Kartka piękna i nietypowa! Ja też uwielbiam motylki w pracach :))) Gratuluję zdobytego tytułu naukowego i życzę wspaniałych wakacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej zakochałam się w zakładce :)Jest taka kobieca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się przymocowuje papier na zakładkę? Jakimś klejem?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Visell zazwyczaj wszystko kleję na klej Magic z aplikatorem :) Do papieru i drobnych elementów jest najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakochałam się w zakładce :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger