kwietnia 16, 2011

Wszystkiego po troszeczku...


Po pierwsze chciałam pokazać kartkę, którą zrobiłam na wyzwanie 186 w Mojo Monday, wg podanej mapki:


Dzięki mapce, powstała pierwsza (ale nie ostatnia :)) kartka z okazji Dnia Matki:Jak widać, nadal tnę papiery z kolekcji Color explosion. Napis Kochanej Mamie, wydrukowałam, a ornamenty to stemple Viva decor z Craftmanii. Materiałowy ćwiek własnej produkcji, a sznurek ufarbowałam bejcą w kolorze wiśniowym ;) Tilda jest efektem wczorajszych prób z kredkami akwarelowymi :) Jestem nimi zachwycona, mimo, że mam tylko 18 kolorów:


Moje kolorowanki są jeszcze dość nieudolne, ale mam nadzieję, że z czasem dojdę do wprawy. Wcześniej próbowałam kolorować pastelami (przy użyciu cienkiego pędzelka) i tuszami, jednak bez przekonania.
Natomiast coraz lepiej radzę sobie ze stemplowaniem :) Do tej pory nie miałam bloczka akrylowego, bo gdzieś przeczytałam, że równie dobrze sprawdza się pudełko od płyty CD. Na własnej skórze przekonałam się, że GUZIK PRAWDA. Ten, kto twierdzi inaczej, pewnie nie stosował, go w praktyce. Pudełko ugina się, dlatego ciężko dostosować siłę nacisku, a odbitki rozmazują się. Było mi szkoda pieniędzy, dlatego nie kupiłam bloczka. W efekcie, przez długi czas myślałam, że stemplowanie, to trudna sztuka, a ja się do tego nie nadaję. Problemem oczywiście był brak bloczka. Jeśli myślicie, że wreszcie zakupiłam ten "niezbędny" kawałek plastiku, to jesteście w błędzie ;)
Łukasz skonstruował, specjalnie dla mnie, bloczek IDEALNY! :))
Oto i on:


Wystarczyła szybka wyciągnięta z ramki i korek od wina, przecięty na pół :) Korek przyklejony na magic, o dziwo się trzyma :D Szybka służy mi już ponad tydzień i nie zamieniłabym jej na żaden bloczek. Uchwyty z korka bardzo ułatwiają mi stemplowanie. Może troszeczkę brakuje podziałki, ale i tak jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Na koniec chciałam pokazać kartkę, którą otrzymałam od Immacoli , w ramach lubelskiej wymiany wielkanocnej, która wreszcie doczekała się zdjęć :)


Pomimo, że częściej publikuję posty i tak mam strasznie dużo do pokazania. Ponieważ nie nadążam z publikowaniem tego, co wykonałam, musiałam wrzucić wszystko do jednego posta, stąd ogromna ilość tagów ;)  
Następnym razem postaram się wrzucić coś z decu :)
Życzę Wszystkim miłego wieczoru! ;)

4 komentarze:

 1. Karteczka jest śliczna, bo w moich kolorach ;) Widzę, że dodatki robisz sama i to bardzo pomysłowo.

  bloczek - genialny! Właśnie wczoraj wzięłam sobie szybkę z ramki. ale pomysł na uchwyty odgapię!

  Pozdrawiam, Jagodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie kolorujesz stempelki. Ja się jeszcze nie odważyłam pokolorować stempla, ale chyba mnie zainspirowałaś do tego. Jutro lecę po kredki i do dzieła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jagodzianko, dziękuję! Odgapiaj, to naprawdę świetna sprawa z tymi uchwytami :)
  Kirsty, thank you very much!
  Justyno, cieszę się, że Ci zainspirowałam, bo kolorowanie stempelków to fantastyczna zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu zgadzam się z Toba odnośnie opakowania po CD - sama próbowałam,bo też szkoda było mi kasy na bloczki i bez porównania,tylko i wyłącznie bloczek,kolorowanie wychodzi Ci super:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger