lutego 23, 2017

LO Światła miasta

Witajcie Kochani! Moje pierwsze w tym roku LO aż kipi od kolorów i brokatu. Zainspirowałam się paletą z Mixed Media & Art, biorąc z palety kolory oraz brokat :) Zdjęcie autorstwa mojego Ł. przedstawia widok z Doków Alberta w Liverpoolu na podświetlone różnokolorowo budynki znajdujące się w centrum. Stąd tylko kolorów na moim tle: złoty, miedziany, błękitny, różowy i fioletowy. Poszalałam karnawałowo :)

Hello Dear! My first LO this year, is bursting with colors and glitter. Inspired by the palette of Mixed Media & Art, I took from the palette colors and glitter :) Picture taken by my Ł. shows a view from the Albert Dock in Liverpool on colorful highlighted buildings in the city center. So that's why I have so many colors in my background: gold, copper, blue, pink and purple. I went crazy in Carnival style :)Widzicie te kolorowe papierki pod zdjęciem? To są papierki po cukierkach, które miałam schowane już kilka lat :) Znalazłam je przypadkiem tworząc ten scrap i stwierdziłam, że będą pasowały idealnie! I jak tu wszystkiego nie zbierać? No jak?! ;)

You see these colorful pieces of paper under the photo? These are the papers from candy, which I had hidden a few years :) I found them when I was creating this layout and found that they fit perfectly! And how can you not collect everything? How?! ;)Cudna ramka to gipsowy odlew z foremki Prosvet, inne wykorzystane przeze mnie elementy (zawijasy, zegar, trybik) to również elementy z foremek tej firmy, klika z nich znajdziecie tutaj KLIK.

Cute frame is a plaster cast from Prosvet mold, the other elements which I used (swirls, clock, cog) are also elements from the molds of this company, several of them can be found here CLICK.Za pomocą drobinek brokatu i mikrokulek chciałam uzyskać efekt jak gdyby odbitych w wodzie świateł.

Using the glitter particles and micro beads I wanted to create the effect as the lights reflected in the water.LO zgłaszam na wyzwanie wg palety na Mixed Media & Art oraz na wyzwanie "Karnawał...i dużo brokatu" na blogu Essy-floresy.

I submit LO to the challenge by pallets on Mixed Media & Art blog and the challenge "Carnival ... and a lot of glitter" on the blog Essy-floresy.

Uściski! / Hugs!

17 komentarzy:

 1. ......magicznie........ <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Są motylki... :) LO jest wspaniałe. Podoba mi się ten kolor na czarnym tle, i te migoczące drobinki brokatu, i te motylki... o motylkach już pisałem? ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu na essowym blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Dawidzie :) Zdaje się, że wszyscy kochamy motylki ;)

   Usuń
 3. Zaniemówiłam. Świetna praca, genialnie oddająca klimat zdjęcia. I te papierki po cukierkach - miodzio! Bardzo dziękuję za udział w essowym wyzwaniu:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Czasem coś tak niepozornego jak papierki po cukierkach może idealnie się nadać :)

   Usuń
 4. Szaleństwo! Czarne tło świetnie podkreśla kolory, skrzy się aż miło :) Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim - piękne zdjęcie!I wszystko kolorystycznie i stylistycznie idealnie dopasowane do tego zdjęcia. Brawa za pomysł z papierkami po cukierkach. Fajnie pobawiłaś się mediami, ciekawe efekty, interesujące detale. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne, magiczne...ciężko oderwać oko....pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Karnawałowy klimat oddałaś bez dwóch zdań :) wystrzałowe LO! dziękuję za udział w essowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem oczarowana! A te papierki po cukierkach strzał w dziesiątkę tak jak i kolory. Dziękuję za wspólną zabawę w essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Magical!!! Wonderful! ) Thank you for playing with "Mixed Media & Art"!

  OdpowiedzUsuń
 10. Вау, это просто взрыв цвета!!! Очень красивая работа. Спасибо за участие в нашем задании, ММА

  OdpowiedzUsuń
 11. So bright! Cool colors!
  Thanks for playing with Mixed Media & Art blog :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, so inspiring and enchanting!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję - Twoje komentarze dodają skrzydeł! :*

Copyright © 2016 Galaxia-Art.pl , Blogger